Kochani! Kiedyś pojawił się post o zmianach, który nosił tytuł " Zmiana w zmianach ". Miał on tylko 4 wyświetlenia! Ten post był bardzo ważny. Dlatego proszę, ten kto go jeszcze nie zobaczył niech kliknie tutaj . Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie.☺
Obecnie lipiec osiągnął 304 wyświetlenia. Różnica pomiędzy czerwcem wynosi 146. Super!
wtorek, 29 lipca 2014
niedziela, 27 lipca 2014
♣OBIETNICA SPEŁNIONA♣
Kochani! Obietnica głosiła, że w lipcu ma pojawić się aż 6 opisów, ponieważ w czerwcu nie było ich prawie wcale. I wywiązałam się z obowiązku! Proszę: (!)
- Ameryka Południowa - Pomnik Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro ZOBACZ! ( klik! )
- Ameryka Północna - Jezioro Mono ZOBACZ! ( klik! )
- Afryka - Wulkan Ol Doinyo Lengai ZOBACZ! ( klik! )
- Australia - Lord Howe ZOBACZ! ( klik! )
- Australia - Sydney Opera House ZOBACZ! ( klik! )
- Azja - Aso-San ZOBACZ! ( klik! )
Nie wiem czy pamiętacie posta informacyjnego ( no raczej pamiętacie ☺).
W piątym punkcie przedstawiłam wam statystyki miesięcy. Wtedy lipiec miał 170 wyświetleń. A teraz jest 263! Różnica wynosi 93 ! Super! Jak wrócę z wyjazdu nad morze, powiem ile miał już cały lipiec. Bo na telefonie nie widać odsłon. Szkoda...
♣♣♣
♣ Do usłyszenia! ♣
♣ Weronika ♣
♣♣♣
sobota, 26 lipca 2014
NOWY OPIS - AZJA
!Nowy opis!
- Temat: Aso- San
- Zakładka: Azja
- Rodzaj: Wulkan
Informacje o mnie:
- Gram na keyboardzie od 4 lat ( od pierwszej klasy ).
- Bardzo lubię rysować zwierzęta ( za ludźmi nie przepadam ).
- Moimi ulubionymi piosenkarkami są: Indila, Shakira, Rihanna, Sylwia Grzeszczak, Ania Wyszkoni i to chyba wszystko.
- Moimi ulubionymi piosenkarzami są: Pitbull, Dawid Podsiadło, Andrzej Piaseczny, Pharrell Williams...
- Mam szaro-zielone oczy.
czwartek, 24 lipca 2014
NOWY OPIS - AUSTRALIA
! Nowy opis !
- Temat: Sydney Opera House
- Zakładka: Australia
- Rodzaj: Budynek - opera
Informacje o mnie:
- Umiem jeździć na rowerze, rolkach, hulajnodze, łyżwach, nartach.
- Mieszkam w Łodzi ( centralna Polska )
- Z moimi 3 przyjaciółkami tworzymy fajną paczkę. Wszystkie się lubimy, ale czasami jak się porządnie pokłócimy to nie odzywamy się do siebie przez 1 dzień ( tylko ).
- Nie mam ulubionego przedmiotu w szkole. Lubię wszystkie!♣
- Czasami czytam w myślach... ♦_♦
środa, 23 lipca 2014
WAŻNE i DŁUGIE INFO
Teraz czas na posta informacyjnego. Dzisiaj wstawiałam już aż 2 posty ( ten jest 3 ). Pierwszy z podziękowaniami na 400 wyświetleń, a drugi o nowym opisie. Zaczynamy z informacjami !
Dużo miałam Wam do powiedzenia... sami widzicie♥ Ale ulżyło mi, że Was o tym poinformowałam. To do... jutra♥
Pozdrowionka,
Wasza Weroniczka
- Wszystko po kolei... Pierwszy post był o 400 wyświetleniach. Jeżeli jeszcze go nie przeczytałeś, to zapraszam: KLIK!. Takie posty "informacyjne" będą się ukazywały co 200 odsłon. Czyli: 200, 400, 600, 800, 1000, 1200, 1400, 1600, 1800, 2000, 2200... i tak dalej. Cieszę się bardzo, że bloga odwiedzają obcokrajowcy☻.
- Drugi post o pojawieniu się nowego opisu. Jeśli go nie zobaczyłeś, proszę: KLIK!. Pojawił się nowy opis o Lord Howe... tak, tak. Obietnica lipcowa była taka, iż w pierwszym miesiącu wakacji ma się pojawić 6 opisów, pojawiły się 4, a koniec lipca zbliża się wielkimi krokami. Postaram się zrobić 1 opis jutro, a 2 w weekend lub 28. Mam nadzieję, że się wyrobię...
- Na pewno pytacie: " Co? Ona nigdzie nie wyjeżdża?! " Wyjeżdżam, wyjeżdżam... nawet już niedługo. Od 30 lipca do 8 sierpnia jadę do Świnoujścia. Jak ktoś nie wie to nad morzem. Stamtąd pojadę promem na wycieczkę do Danii. Może pojadę też zwiedzić Niemcy... Dlatego muszę się śpieszyć z udostępnianiem opisów ☻. Nie martwcie się, będę wysyłała posty, ale oczywiście na temat wyjazdu, będą zdjęcia, opowieści. Opisów na strony się nie da. I tego żałuję, bo mogłabym napisać coś w NIECODZIENNYM DZIENNIKU. Potem oczywiście napiszę opisy, może na temat odwiedzonych miejsc ☻.
- Nie wiem czy zauważyliście, ale już na każdej stronie jest coś! Europa- Koloseum i Puszcza Białowieska, Azja- Góra K2, Afryka- Wulkan Ol Doinyo Lengai, Ameryka Północna- Jezioro Mono, Ameryka Południowa- Pomnik Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro, Niecodzienny Dziennik- Stare znalezisko, Inne= zdjęcia- To mnie nie dotyczy, Jestem cool i... garbata oraz Jak ona się tam dostała. Oczywiście jutro kolejny opis, ale nie powiem Wam jaki.
- Ostatnia sprawa... widzę, że mój blog się rozkręca, bo w statystykach, z miesiąca, na miesiąc jest coraz więcej wyświetleń. Podam Wam je: kwiecień- 47, maj- 68, a teraz duża różnica, czerwiec- 158 i na razie lipiec- 170. Więc jest coraz lepiej☻.
- Dzisiaj naprawdę dużo pracowałam, bo napisałam 3 posty i opis oraz skleiłam zdjęcia monet. Jeśli nie wiesz o co chodzi, to proszę: KLIK! Doceńcie moją pracę!
Dużo miałam Wam do powiedzenia... sami widzicie♥ Ale ulżyło mi, że Was o tym poinformowałam. To do... jutra♥
Pozdrowionka,
Wasza Weroniczka
NOWY OPIS - AUSTRALIA
Informacje o mnie:
- W tym roku szkolnym miałam najwyższą średnią w szkole ( 5.92 ), za co dostałam puchar Primus Inter Pares ( pierwszy wśród równych ). Ten puchar przekazuje się z roku, na rok.
- Chodziłam do czwartej klasy. Teraz idę do piątej ( z czego wynika, że mam 11 lat )
- Mam urodziny tego samego dnia co INDILA. Indila to francuska piosenkarka, której piosenek słucham od 3 dni i wczoraj kupiłam jej płytę " Mini World ". Moimi ulubionymi piosenkami jej autorstwa są: " Dernière Danse " oraz " Tourner Dans Le Vide ".
- W ogródku mam wielki basen ( wbudowany w ziemię ) 12 metrów na 6 metrów.
- Mieszkam w domu szeregowym, ale na rogu, więc mam największy ogród. ☻
Dzisiaj będzie jeszcze jeden post ( już trzeci ), wow! A dokładniej informacyjny.
DZIĘKUJĘ♥♥
Kochani! Dziękuję z całego serca (♥) za te 400 wyświetleń! Teraz jest już 435, no racja trochę się zgapiłam, ale dużo czasu spędziłam na złączaniu zdjęć monet oraz rysowaniu kota. Naprawdę szybko nabiło się 400. W poprzednim podziękowaniu ( za 200 odsłon), informowałam Was jacy obcokrajowcy zobaczyli mojego bloga. Może przypomnę, pochodzili z: Niemiec, Ukrainy, Rosji, Stanów Zjednoczonych. Ten układ uległ zmianie. Rosja zrezygnowała, Stany Zjednoczone coraz częściej mnie odwiedzają, Niemcy i Ukraina pozostały, a dołączyła się Francja! Oczywiście Polska cały czas ze mną jest☻.Więc jest lepiej! Te 400 wyświetleń są wielką motywacją do kontynuacji bloga. DZIĘKUJĘ!
P.S. To znak, że temat bloga był strzałem w 10! ♥
P.S. To znak, że temat bloga był strzałem w 10! ♥
♥Thank you very much for 400 views! ♥
niedziela, 20 lipca 2014
KOLEJNA NOWOŚĆ
Cześć Kochani!
Witam Was serdecznie! Z powodu dzisiejszego wydarzenia ( opowiem później ), postanowiłam, że na moim blogu pojawi się NOWOŚĆ. A mianowicie nowa strona w ♥Menu♥ - NIECODZIENNY DZIENNIK. Będzie on poświęcony różnym, ciekawym wydarzeniom, które miały miejsce w danym dniu. Ten element urozmaici bloga, bo będzie mogło tam być WSZYSTKO! Plastyka, muzyka, historia, przyroda... i wiele, wiele innych. Jednak nie będę tam umieszczała zdarzeń z przeszłości. Stąd właśnie wzięła się nazwa: nie jest to pamiętnik, lecz dziennik, którego nie uzupełnia się codziennie ( więc niecodzienny☻).
Dzisiejsze wydarzenie to... sprawdźcie sami ☻
Witam Was serdecznie! Z powodu dzisiejszego wydarzenia ( opowiem później ), postanowiłam, że na moim blogu pojawi się NOWOŚĆ. A mianowicie nowa strona w ♥Menu♥ - NIECODZIENNY DZIENNIK. Będzie on poświęcony różnym, ciekawym wydarzeniom, które miały miejsce w danym dniu. Ten element urozmaici bloga, bo będzie mogło tam być WSZYSTKO! Plastyka, muzyka, historia, przyroda... i wiele, wiele innych. Jednak nie będę tam umieszczała zdarzeń z przeszłości. Stąd właśnie wzięła się nazwa: nie jest to pamiętnik, lecz dziennik, którego nie uzupełnia się codziennie ( więc niecodzienny☻).
Dzisiejsze wydarzenie to... sprawdźcie sami ☻
poniedziałek, 14 lipca 2014
NOWY OPIS - AFRYKA
Zgodnie z obietnicą informuję Was o nowym opisie. Zawsze będzie to wyglądało tak:
! Nowy opis !
- Temat: Wulkan Ol Doinyo Lengai
- Zakładka: Afryka
- Rodzaj: Wulkan
Informacje o mnie:
- Najbardziej lubię kolor fioletowy.
- Mam blond włosy, a w dzieciństwie myślałam, że złote xD
- Lubię bardzo dużo owoców: jabłka, gruszki, pomarańcze, truskawki, mandarynki, borówki, maliny, brzoskwinie, śliwki, nektarynki, arbuzy, kiwi, banany...to chyba wszystko.
- Lubię tylko 7 zup.
- Jestem uzdolniona plastycznie oraz muzycznie♫♪
ZMIANA W ZMIANACH
Ostatnio pojawił się post o zmianach. Było tam m. in. o tym, że kiedy pojawi się nowy opis mam Was o tym poinformować i napisać krótką historię. A jeżeli nie będę miała czasu, wiadomości o mnie. TEN PUNKT ULEGŁ ZMIANIE! Z powodu 2-3 godzin przed ekranem komputera ( po to, by zrobić opis ), moje oczy odmawiają. Dlatego nie będzie opowieści, tylko informacje o mojej osobie.
JEŻELI WAS ZASMUCIŁAM- PRZEPRASZAM
piątek, 11 lipca 2014
BAJECZNE WAKACJE ORAZ ZMIANY NA BLOGU
Kochani! Coraz mniej osób odwiedza mojego bloga. Podejrzewam, że to z powodu wakacji, czyli szampańskiej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Może też nie macie czasu, na skutek ciągłych podróży w nieznane. Jednakże pamiętajcie: ja w w ten czas nie przestaję udostępniać opisów na temat niesamowitych zabytków, cudów natury... cały czas pracuję, jednak ta praca nie jest normalną pracą tylko przyjemną pracą. Robię to dla przyjemności, ale także z obowiązku, bo nie chcę nie mieć ani jednego odwiedzającego. Co więcej, obiecałam Wam, więc muszę wywiązać się z zadania.
Na blogu pojawią się nowości:
- ankieta, która ma sprawdzić, na ile oceniacie mojego bloga,
- możliwość zmiany języka bloga,
- zmiana układu bloga,
- zmiana szablonu bloga ( oraz rzeczy z tym związane, np. inny kolor nagłówka itp. ),
- zmiana paska bloga,
- licznik wyświetleń.
Mam jeszcze pomysł : kiedy pojawi się nowy opis, będę pisała posta, w którym Was o tym poinformuję, ale także napiszę kilka informacji o mnie. Może później będą tajemnice... Na pewno będzie coś to o mojej osobie.☻
Miłego dnia,
Weronika♥
środa, 2 lipca 2014
START!
Lipiec już się zaczął, więc zaczynam z udostępnianiem Wam opisów ( jak obiecywałam ). Mówiłam, że w obecnym miesiącu ma się pojawić nawet 6. Nie wiem czy zdążę tyle przygotować, ale się postaram. Może nawet uda mi się więcej... ale nie ma co gdybać. Ja oczywiście życzę Wam udanych wakacji, ładnej oraz słonecznej pogody, bezpiecznych podróży, niezapomnianych wrażeń i uśmiechu w każdy dzień.♥
WAKACJE -START!!!
Subskrybuj:
Posty (Atom)